Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Recrutare [MOD]
Salutare tuturor , dupa cum spune si titlul acestui post suntem in cautare de o persoana capabila si dornica sa ajute acest minunat server , daca te consideri capabil si crezi ca reusesti sa faci o oarecare performanta pe aceasta functie esti rugat sa aplici apasand NEW REPLY si completand cererea ce o vedeti mai jos. ATENTIE! Toate campurile sunt obligatorii.

Nume:
Nickname:
Minute jucate (poza de la select):
De ce crezi ca tu ar trebuii sa fii ales MOD:
Cu ce ai ajuta serverul pe aceasta functie?:
Te simti pregatit sa fii activ pe server cat si pe forum?:

Atentie! [MOD]-ul are ca responsabilitate raspunderea la intrebarile jucatorilor si i se pot face reclamatii pe forum ! ORICE KICK/MUTE pe care il ofera trebuie sa detina DOVADA prin care atesta de ce respectivul jucator a primit KICK/MUTE

Prin dovada puteti face o poza si sa o salvati pentru o eventuala reclamatie.
Nume:Vlad Rus
Nickname: DauDeRup98
Minute jucate (poza de la select): DauDeRup98-1879min.
                                                          dasdasd-380minute.
[b]                                                          Diana20483-31min.[/b]
De ce crezi ca tu ar trebuii sa fii ales MOD: Pentru ca vreau sa fie foarte populat serverul si ca imi place sa ii ajut pe playeri.
Cu ce ai ajuta serverul pe aceasta functie?: Sa nu se lase lumea de acest server.. Si o sa se distreze cu mine !
Te simti pregatit sa fii activ pe server cat si pe forum?: Da,de ce nu ? .. Smile)
(12-08-2017, 09:48 AM)ASH Wrote: Salutare tuturor , dupa cum spune si titlul acestui post suntem in cautare de o persoana capabila si dornica sa ajute acest minunat server , daca te consideri capabil si crezi ca reusesti sa faci o oarecare performanta pe aceasta functie esti rugat sa aplici apasand NEW REPLY si completand cererea ce o vedeti mai jos. ATENTIE! Toate campurile sunt obligatorii.

Nume:  Cosmin
Nickname:  ZuluF 
Minute jucate (poza de la select):  3749
De ce crezi ca tu ar trebuii sa fii ales MOD:  Deoarece eu am ceva vechime pe acest server si imi place sa ii ajut pe ceilalti cu tot ce pot ( sfaturi, idei , anumite iteme , etc ) !!

Cu ce ai ajuta serverul pe aceasta functie?:  Vreau ca acest server sa se populeze foarte mult si de aceea eu pot ajuta sa se realizeze chestia asta !!

Te simti pregatit sa fii activ pe server cat si pe forum?:  Da ! Da ma simt !

Atentie! [MOD]-ul are ca responsabilitate raspunderea la intrebarile jucatorilor si i se pot face reclamatii pe forum ! ORICE KICK/MUTE pe care il ofera trebuie sa detina DOVADA prin care atesta de ce respectivul jucator a primit KICK/MUTE

Attached Files Thumbnail(s)

Nume:Radulescu Nicolae-Catalin
Nickname:Faithless
Minute jucate (poza de la select):[Image: 2mesiah.png]
De ce crezi ca tu ar trebuii sa fii ales MOD: Doresc sa fiu MOD pentru a avea grija de server.
Cu ce ai ajuta serverul pe aceasta functie?:As raspunde playerilor la intrebari pe server cat si pe forum, si la un bun gameplay pe server.
Te simti pregatit sa fii activ pe server cat si pe forum?: Normal ca da, altfel nu aplicam intr-o functie pe care n-o pot indeplinii.
(12-08-2017, 09:48 AM)ASH Wrote: Salutare tuturor , dupa cum spune si titlul acestui post suntem in cautare de o persoana capabila si dornica sa ajute acest minunat server , daca te consideri capabil si crezi ca reusesti sa faci o oarecare performanta pe aceasta functie esti rugat sa aplici apasand NEW REPLY si completand cererea ce o vedeti mai jos. ATENTIE! Toate campurile sunt obligatorii.

Nume:Marian
Nickname:MrI
Minute jucate (poza de la select):2164
De ce crezi ca tu ar trebuii sa fii ales MOD: Presupun ca as putea aduce o performanta acestui server
Cu ce ai ajuta serverul pe aceasta functie?: As ajuta playerii cu sfaturi si detalii despre server si as ajuta la o dezvoltare a populatiei 
Te simti pregatit sa fii activ pe server cat si pe forum?: Presupun ca da...

Attached Files Thumbnail(s)

Nume: Alin -Ionut

Nickname: DarkyAR
Minute jucate (poza de la select): 3035

De ce crezi ca tu ar trebuii sa fii ales MOD:  Decand e servarul deschis sunt player pe Metin2Tysko nu pot  spune ca nu e un servar frumos e chiar frumos + ca am foarte multa experienta METIN ce tine de Metin (client/parte mysql/ftp/wscp/etc ) ,si trebuie POPULAT SA FIE PRINTRE Sleepy Exclamation  PRIMELE SERVARE PVM HARD +cWink !!!! 

Cu ce ai ajuta serverul pe aceasta functie?: In primul rand si cea ce e mai important popularea servarului ca daca nu sunt playeri STAFF-ul nu are o acctivitate, deci pot ajuta cu popularea servarului Shy ca este un servar foarte frumos Angel !

Te simti pregatit sa fii activ pe server cat si pe forum?: Daca nu eram pregatit nu mai faceam acceasta cerere P.S POT OFERI 15ORE PE ZI ONLINE  Cool 

Poza : https://imgur.com/a/Iox5m
Nume:Raul
Nickname: Draculash
Minute jucate (poza de la select): 992 https://imgur.com/a/lKwZq
De ce crezi ca tu ar trebuii sa fii ales MOD: Cred ca as merita aceasta functie in staff deoarece sunt cat de cat activ si ajut playeri si stiu destul de multe lucruri despre metin si cred ca as putea ajuta playeri raspunzandu-le la intrebari Smile
Cu ce ai ajuta serverul pe aceasta functie?: Pai le-as raspunde playeri la intrebari si as incerca sa ii fac sa ramana pe acest server si sa isi cheme si prieteni ! Smile
Te simti pregatit sa fii activ pe server cat si pe forum?: Da

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)